O nas Aktualnosci Oferta Historia dworu Nasi goœcie Kontakt
Imprezy 2005HotelRestauracjaSala konferencyjnaRekreacjaDla dzieci

STRZELNICA

STRZELNICA - obiekt położony w głębokim lesie 20 min. jazdy od ośrodka. Na miejscu kilka oddzielnych, profesjonalnych stanowisk strzeleckich do tarcz i makiet zwierząt. Strzelanie z broni ostrej (pistolety kaliber 7 i 9 mm, karabin AK-47 hunter, broń myśliwska, wojskowa). Całość odbywa się pod opieką instruktorów. Doskonała forma współzawodnictwa. Dla najlepszych strzelców nagrody. Po strzelaniu wódka myśliwska - Żubrówka.

Kompleksowa obsługa: transport komfortowym autokarem, wynajem obiektu, instruktorów, upominki, broń, amunicja, tarcze, słuchawki itp, napoje zimne i gorące na miejscu wraz z obsługą kelnerską.

       

MUZEUM GORZELNICTWA W ŁAŃCUCIE
20 min. jazdy od ośrodka. Jedyne w kraju, jedno z niewielu na świecie. Zwiedzanie, przewodnik, prezenty, transport degustacja kilkunastu gatunków alkoholi, na pożegnanie dla każdego butelka wybornego alkoholu.

       

SZLAKIEM ZAMKÓW, DWORÓW I PAŁACÓW
Szlakiem najpiękniejszych dworów, zamków i pałaców polskich kresów. Grupy od 8 - 60 osób.

DZIEŃ I

Zakwaterowanie w dworze "Ostoya", kolacja.

DZIEŃ II

Śniadanie

Wyjazd w trasę:
Jasionka - Przeworsk - Przemyśl - Krasiczyn - Bircza - Sanok
Obiad w jednym z w/w miejsc nocleg w zamku lub pałacu.

DZIEŃ III

Po śniadaniu wyjazd w trasę: Lesko - Krosno - Odrzykoń - Łańcut - Jasionka Uroczysty obiad w dworze "OSTOYA" - jest zakończeniem spotkania.

Na trasie przejazdu niespodzianki, atrakcje i okolicznościowe upominki z odwiedzanych miejsc dla każdego z uczestników (na życzenie - dokumentacja fotograficzna). Kompleksowa obsługa: transport busem (od 8-24 osób) lub komfortowym autokarem (45-70 osób), opieka pilota i przewodników na całej trasie, bilety wstępu, upominki itp.

W razie potrzeby istnieje możliwość skrócenia lub modyfikowania programu, co spowoduje obniżenie kosztów.

       

PREZENTACJA ALKOHOLI

Prezentowane alkohole są produktami wyłącznie krajowymi, sporadycznie lub wcale nie występującymi w sprzedaży ze względu na małe partie produkcji i wysoką cenę. Charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i walorami zdrowotnymi.

Do prezentacji i degustacji przedstawionych będzie kilkanaście rodzajów staropolskich nalewek, wódek czystych i gatunkowych, serwowanych przez obsługę w oryginalnych strojach przy muzyce kapeli i opiece wodzireja.

       

 

webdesign, hosting
Dwór Ostoya / Jasionka k.Rzeszowa / tel. (0-17) 77-23-405 / [email protected]
Do góry